header pala

STIHL Pala Seçeneklerini Tartmak

Motor ünitelerinin yanı sıra, STIHL kendi testere zincirlerini ve palalarını da geliştirmektedir. Bu üç bileşenin kusursuz bir şekilde eşleşmesi, daima en yüksek kesim performansı ve güvenlik anlamına gelmektedir. Testerenin ağırlığı, kullanımının rahat ve kullanışlı olmasını sağlamak için çok önemlidir. Bu nedenle STIHL, zincir ve palalar da dahil olmak üzere testerenin bütün bileşenlerini sürekli olarak daha hafif hale getirmeye çalışmaktadır. (…)

Devamını oku
header1

Sonbaharda Çim Bakımı İpuçları

SOĞUK HAVALAR ÖNCESİ ÇİM VE BAHÇE BAKIMI
Sonbahar, gelecek olan soğuk havaların habercisidir; bu nedenle, çimlerinize uygun şekilde bakım yapmanız gerekir. Çimlerinizi daha soğuk günler için hazırlamanıza ve nasıl yapılacağına dair sorularınızı yanıtlamanıza yardımcı olacak birkaç ipucunu sizlere paylaşmak istedik. (…)

Devamını oku
header-kast

8. Kastamonu Ahşap Fuarı STIHL TIMBERSPORTS Gösterisi ile Açıldı

STIHL TIMBERSPORTS Takımı, Dünya Şampiyonası öncesinde son denemesini gerçekleştirdi
Fuar açılış konuşmaları sonrasında sahne alan STIHL TIMBERSPORTS takımı muhteşem bir gösteriye imza attı. Geçen sene Mayıs ayındaki fuarda da benzer bir gösteri yapan Türk Aslanları, 400’ün üzerinde izleyicinin büyük ilgisini karşılıksız bırakmadı. Önce her disiplin tek tek anlatılarak yarışma kuralları izleyicilere paylaşıldı, ardından sporcular anlatılan disiplinlerde ter döktü. Büyük bir merakla gösteriyi takip eden katılımcılar da programa dahil olma fırsatını kaçırmadı. Single Buck disiplininde iki, Stock Saw’da ise dört izleyici sahneye çıkarak disiplinleri deneme imkânı buldu. Stock Saw disiplininde güvenlik sebebiyle STIHL MS661 yerine kullanılan STIHL MSA 200 C-BQ Akülü Testere yüksek performansı ile kullananları en çok şaşırtan ürün oldu. Gösterinin sonunda Dünya Şampiyonası öncesi son denemesini gerçekleştiren Türk Takımı, yarışmayı 1.03 saniyede bitirerek kendi rekorunu geliştirmeyi başardı. (…)

Devamını oku