konu3head

Ocak Yapım ve Kullanım Rehberi

Ocaklar ülke genelinde arka bahçelerde giderek yaygınlaşmaktadır – nedenini görmek oldukça kolay. Arkadaşların toplanması ve açık havada ailenizle birlikte eğlenmek için harika bir yoldur. İyi bir kamp ateşini kim sevmez ki? Bununla birlikte, hangi tür ocağın kurulacağına karar vermek biraz zor olabilir. Bu hızlı kılavuz, sizin satın alma veya kendi başınıza yapmanız konusunda karar vermeniz için size yardımcı olacak ve önemli güvenlik tedbirlerinin farkında olmanızı sağlayacaktır. (…)

Devamını oku
konu2head

12 En iyi, Güç Ürünleri Bahar Bakımı İpuçları

STIHL ekipmanınızı kış uykusundan uyandırma zamanı. Araçlarınızı depodan çıkarmadan ve çalışmaya koymadan önce, onları bahar daki çalışmalarınız için hazırladığınızdan emin olun. Doğru bakım ipuçlarına sahip bu kontrol listesi, ekipmanınızın hazırda bekletme ve çalışmaya hazır olmasına yardımcı olacaktır.

NOT: Kapsamlı bakım ve onarım talimatları için ürününüzün kullanım kılavuzuna bakınız. (…)

Devamını oku
header1

Yeşile giden yol Turuncudan geçer

Enerji Tasarruflu güç ürünleri

STIHL’de, çevre üzerindeki etkimizi en aza indirgeyen, enerji açısından da daha verimli ürünler üretmek için önemli miktarda kaynak harcıyoruz. Çevreye duyarlı üretim uygulamalarını kullanırken akülü veya yakıt tasarruflu güç ürünlerini geliştirmeye odaklanıyoruz. Sonuçta, doğayla ilgilenmek yaptığımız her şeyin merkezinde bulunuyor. (…)

Devamını oku