6m

Stihl TIMBERSPORTS® ve Volkswagen Ticari Araçlar Ortaklığı

Stihl TIMBERSPORTS® Serisi, son yıllarda bu Orjinal Ekstrem Sporun başarısına destek olan, Volkswagen Ticari Araçlar ile ortaklığını uzattığını duyurmaktan gurur duyuyor. 2015’ten bu yana, Volkswagen Ticari Araçlar, Stihl TIMBERSPORTS® Serisi, Uluslararası Şampiyonlar Kupası ve Stihl TIMBERSPORTS® Dünya Şampiyonasını destekledi. Buna ek olarak, Almanya’daki Amarok Kupası ve Alman Şampiyonası gibi ulusal etkinliklere sponsor olmaya da devam edecekler. Bu güçlü ortaklık 2020 yılına kadar sürecektir. Her iki marka da outdoor sporları tutkunlarına hitap etmekte. (…)

Devamını oku
head

Ahşap Ren geyiği

Bahçeniz için göz alıcı bir süsleme ister misiniz? Bu kılavuz, ağaç gövdeleri ve dallarından bir Ren geyiği oluşturmak için size adım adım talimatlar sunacak.

Kütüğü seçmek
Prensipte, yapacağımız ren geyiği vücudu ve başı için herhangi bir iğne yapraklı ağaç ya da sert kütük kullanabilirsiniz. Bacaklar ve boyun için büyük dalları, boynuzlar için çatallı daha ince dalları seçmenizi öneririz. (…)

Devamını oku
6

STIHL Testere Satın Alma Rehberi

Biz STIHL olarak, sizin için en iyi motorlu testereyi seçmenin ne kadar büyük bir karar olduğunu ve dikkate alınması gereken birçok şeyin karar verme aşamasında sizi nasıl etkilediğini çok iyi anlıyoruz. Yakacak odunu keserken zaman kazanmak ister misiniz? Veya bahçede kendi küçük ağaçlarınızı kendiniz budayarak bir masraftan kurtulmak ister misiniz? Dünyadaki 1 numaralı motorlu testere üreticisi olan STIHL, motorlu testereler hakkında birkaç şey biliyor! Bu nedenle aşağıdaki motorlu testere alım kılavuzumuza göz atın. (…)

Devamını oku